Sveiki,

Esu Valdas Danilevičius, Medžioklinių kelionių ir trofėjų konsultavimo firmos Danila hunt (Lietuvoje dažniau žinomos kaip Medžioklinės Kelionės) įkūrėjas. Organizuoju trofėjines medžiokles visame pasaulyje. Tai gali būti kelių dienų išvyka artimoje Europoje ir savaičių ar mėnesio ekspedicija tolimame Rusijos Sibire, egzotiškoje Afrikoje ar Australijoje. Trumpai tariant, tuose kraštuose, kur gausu trofėjinių žvėrių, jų medžioklė legali ir šalies politinė situacija nekelia pavojaus. Nes daugelis retų gyvūnų sutinkami neramiose trečiojo pasaulio šalyse, todėl svarbu išgaudyti tinkamą momentą saugiai medžioklei ir trofėjų pargabenimui.

Kodėl Danila hunt? Danila – todėl , kad tai paveldėta mūsų giminės pravardė. Taip vadino mano prosenelį, senelį, tėvą, taip vadina ir mane. O hunt atsirado todėl, kad labai jau nesuprantamas kitataučiams žodis medžioklė. Mums jis mielas ir savas, tačiau daugumai užsienio safari bičiulių sunkiai ištariamas.

Jau daugelį metų medžioklių organizavimas yra mano darbas. Teisingiau – mėgstamas darbas. 1982 metais baigiau tuometinės Žemės Ūkio Akademijos Miškų Ūkio fakultetą, kuriame gavau pirmuosius medžioklės pagrindus ir netrukus įsidarbinau Anykščių Eksperimentiniame medžioklės ir žūklės ūkyje medžioklės žinovu. Nuo tada visa darbinė veikla ir laisvalaikis susietas su medžiokle ir kelionėmis po įvairias šalis. Taip kaupėsi patirtis ir ryšiai, atsirinko patikimi partneriai, kurie ypač svarbūs organizuojant tolimas išvykas. Visos medžioklės, kurias siūlau safari mėgėjams yra mano išbandytos ir patikrintos. Nors medžioklė tuo ir žavi, kad netikėtumai yra proceso dalis.

Medžioklės turai 2022

Kokios trofėjinės medžioklės perspektyvos neramiame ir besidalijančiame pasaulyje 2022 metų sezone? Ar jau kabinsime šautuvus ant vinies ? Galėčiau tik perfrazuodamas liaudies išmintį atsakyti – karas karu, covidas covidu o medžioklė kaip buvo mūsų svajonių varomoji jėga taip jai ir lemta likti. Nuo savęs nepabėgsi.

2021 metai pasižymėjo sujauktais skrydžių grafikais, keblumais su vizomis ir besikeičiančiais covid tęstų reikalavimais. Tačiau iš kitos pusės, nuslūgus keliautojų srautui, atsivėrė galimybė sumedžioti vertingų trofėjų. Safario mėgėjams organizavome medžiokles Ispanijoje, Lenkijoje, Kirgizijoje, Namibijoje, Zimbabvėje. Medžiotojų kolekcijos pasipildė dešimtimis eksponatų. Verta paminėti, kad du Nacionalinio Safari klubo nariai kelionių į Zimbabvę ir Namibiją metu sumedžiojo visus „Didžiojo Penketo“ žvėrys. Tai reikšmingas įvykis Lietuvos medžiotojų bendruomenėje. Nuoširdžiausi sveikinimai!

Ir ateinančiame sezone esame pasiruošę organizuoti kokybiškas trofėjines medžiokles reaguodami į safario mėgėjų norus. Nors dėl besikeičiančios situacijos ne visuomet iš anksto galime pateikti medžioklės kainas, tačiau galiu užtikrinti, kad organizuosime geriausiomis įmanomomis sąlygomis.

Kaip kasmet, Danila hunt ateinančiame sezone yra paruošusi vėplių, meškų, briedžių, snieginių avinų turus Tolimuose rytuose. Naujiena – Usūrijos rudosios meškos, garsėjančios įspūdingu, dažnai siekiančiu 3 metrų dydžio, trofėjumi ir Himalajinės meškos medžioklė Chabarovsko krašte. Neturintiems galimybių tolimom kelionėm siūlome kurtinių medžioklę prie Novgorodo arba vilkų medžioklę Baltarusijoje. Kaip visuomet produktyvios Tian Šanio argalio ir Sibirinio ožio medžioklės Kirgizijoje.

Kita tradicinė kelionių kryptis Afrika. Nuo egzotinių antilopių medžioklės Pietų Afrikos Respublikoje ar Namibijoje, kurios patrauklios pradedantiems mėgėjams iki sudėtingų ir pavojingų Didžiojo Penketo ir kitų retų žvėrių safarių Zimbabvėje.

Jei turite išskirtinų norų dėl trofėjų ar šalies,kurią ketinate aplankyti, nors ji neįtraukta į mūsų sąrašą, galite drąsiai kreiptis ir mielai Jums pagelbėsiu, organizuosiu invidualų safarį ir esant pageidavimui palydėsiu.

Susisiekite.

Klejonės

Kelionėse nutinka įvairiausių dalykų, kurių svarbą suvoki tik praėjus tam tikram laikui. Mėgindamas suprasti medžioklinės aistros prigimtį , esu išleidęs knygą apie keliones tolimoje Rusijos šiaurėje, kurią gausiai iliustravau nuotraukomis. Tai dariau ypač mielai, nes fotografiją suvokiu kaip koncentruotą, estetinį ir be galo asmeninį laikmečio liudijimą . („Klejonės“ papasakotos fotografijos, 2018 )

Ažvinčių muziejus

Medžioklės trofėjai, jei tinkamai paruošti ir pagarbiai eksponuojami peržengia įprastas savigyros ribas. Tai neatsiejama ir vertingiausia kelionių atminties dalis, neabejotinai turinti išliekamąją ir mokomąją vertę, kuri efektingai iliustruoja pasaulio gamtos įvairovę. Ažvinčių kaime, Ignalinos rajone esu įkūręs Gamtos muziejų, kuriame eksponuojami įvairių kraštų medžiojami žvėrys . 

Muziejaus darbo laikas 10-17 val , II –VII

Akimirkos iš asmeninio kelionių archyvo

Kontaktai

Valdas Danilevičius

El. p. info@danilahunt.eu
Tel. +370 610 44228

Adresas:

Ažvintės 24, Ažvinčių km., Kazitiškio sen.,
Ignalinos raj., LT-30252