Sveiki,

Esu Valdas Danilevičius, Medžioklinių kelionių ir trofėjų konsultavimo firmos Danila hunt (Lietuvoje dažniau žinomos kaip Medžioklinės Kelionės) įkūrėjas. Organizuoju trofėjines medžiokles visame pasaulyje. Tai gali būti kelių dienų išvyka artimoje Europoje ir savaičių ar mėnesio ekspedicija tolimame Rusijos Sibire, egzotiškoje Afrikoje ar Australijoje. Trumpai tariant, tuose kraštuose, kur gausu trofėjinių žvėrių, jų medžioklė legali ir šalies politinė situacija nekelia pavojaus. Nes daugelis retų gyvūnų sutinkami neramiose trečiojo pasaulio šalyse, todėl svarbu išgaudyti tinkamą momentą saugiai medžioklei ir trofėjų pargabenimui.

Kodėl Danila hunt? Danila – todėl , kad tai paveldėta mūsų giminės pravardė. Taip vadino mano prosenelį, senelį, tėvą, taip vadina ir mane. O hunt atsirado todėl, kad labai jau nesuprantamas kitataučiams žodis medžioklė. Mums jis mielas ir savas, tačiau daugumai užsienio safari bičiulių sunkiai ištariamas.

Jau daugelį metų medžioklių organizavimas yra mano darbas. Teisingiau – mėgstamas darbas. 1982 metais baigiau tuometinės Žemės Ūkio Akademijos Miškų Ūkio fakultetą, kuriame gavau pirmuosius medžioklės pagrindus ir netrukus įsidarbinau Anykščių Eksperimentiniame medžioklės ir žūklės ūkyje medžioklės žinovu. Nuo tada visa darbinė veikla ir laisvalaikis susietas su medžiokle ir kelionėmis po įvairias šalis. Taip kaupėsi patirtis ir ryšiai, atsirinko patikimi partneriai, kurie ypač svarbūs organizuojant tolimas išvykas. Visos medžioklės, kurias siūlau safari mėgėjams yra mano išbandytos ir patikrintos. Nors medžioklė tuo ir žavi, kad netikėtumai yra proceso dalis.

Medžioklės turai 2021 m.

Kad ir kaip norėčiau pasiūlyti išsamų trofėjinių medžioklių planą 2021 metams, tačiau pandeminė , o kai kuriose šalyse ir politinė situacija, neleidžia to daryti. Sunku prognozuoti kaip pasisuks kelionių galimybės 2021m sezonu. Vis dėl to su partneriais palaikome pastovius ryšius ir susiklosčius palankioms aplinkybėms busime pasiruošę organizuoti pageidaujamus turus. Gera žinia ta, kad 2020 metais, sugriuvus kelionių planams, medžioklių plotuose liko daug nebaidytų trofėjinių žvėrių. Daugumoje vietų medžioklės profesionalai yra „alkani“ atvykstančių Safari gerbėjų, kainos „draugiškos“ ir drąsiausi, kaip visuomet, laimės geriausias sąlygas.

Kaip kasmet, Danila hunt ateinančiame sezone yra paruošusi vėplių, meškų, briedžių, snieginių avinų turus Tolimuose rytuose. Naujiena – Usūrijos rudosios meškos, garsėjančios įspūdingu, dažnai siekiančiu 3 metrų dydžio, trofėjumi ir Himalajinės meškos medžioklė Chabarovsko krašte. Neturintiems galimybių tolimom kelionėm siūlome kurtinių medžioklę prie Novgorodo arba vilkų medžioklę Baltarusijoje. Kaip visuomet produktyvios Tian Šanio argalio ir Sibirinio ožio medžioklės Kirgizijoje.

Kita tradicinė kelionių kryptis Afrika. Nuo egzotinių antilopių medžioklės Pietų Afrikos Respublikoje ar Namibijoje, kurios patrauklios pradedantiems mėgėjams iki sudėtingų ir pavojingų Didžiojo Penketo ir kitų retų žvėrių safarių Zimbabvėje.

Jei turite išskirtinų norų dėl trofėjų ar šalies,kurią ketinate aplankyti, nors ji neįtraukta į mūsų sąrašą, galite drąsiai kreiptis ir mielai Jums pagelbėsiu, organizuosiu invidualų safarį ir esant pageidavimui palydėsiu.

Susisiekite.

Klejonės

Kelionėse nutinka įvairiausių dalykų, kurių svarbą suvoki tik praėjus tam tikram laikui. Mėgindamas suprasti medžioklinės aistros prigimtį , esu išleidęs knygą apie keliones tolimoje Rusijos šiaurėje, kurią gausiai iliustravau nuotraukomis. Tai dariau ypač mielai, nes fotografiją suvokiu kaip koncentruotą, estetinį ir be galo asmeninį laikmečio liudijimą . („Klejonės“ papasakotos fotografijos, 2018 )

Ažvinčių muziejus

Medžioklės trofėjai, jei tinkamai paruošti ir pagarbiai eksponuojami peržengia įprastas savigyros ribas. Tai neatsiejama ir vertingiausia kelionių atminties dalis, neabejotinai turinti išliekamąją ir mokomąją vertę, kuri efektingai iliustruoja pasaulio gamtos įvairovę. Ažvinčių kaime, Ignalinos rajone esu įkūręs Gamtos muziejų, kuriame eksponuojami įvairių kraštų medžiojami žvėrys . 

Muziejaus darbo laikas 10-17 val , II –VII

Akimirkos iš asmeninio kelionių archyvo

Kontaktai

Valdas Danilevičius

El. p. info@danilahunt.eu
Tel. +370 610 44228

Adresas:

Ažvintės 24, Ažvinčių km., Kazitiškio sen.,
Ignalinos raj., LT-30252